Hotel Uherske Hradiste Morava
Hotel Morava ubytovanie Uherske Hradiste Aktuálne počasie hmla
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 6 m/s
 

Hotel Morava / Uherske Hradiste

Hotel Morava *** ponúka lacné, pritom veľmi kvalitné ubytovanie v pokojnej časti, neďaleko centra Uherského Hradište.

Uherské Hradište ubytovanie:
Hostia hotela Morava majú k dispozícii celkom 51 izieb, z toho 6 jednolôžkových, 34 dvojlôžkových (4 s možnosťou prístelky), 9 trojposteľových a 2 apartmány.

Hotel Morava vybavenie:
Všetky izby hotela Morava Uherské Hradište sú vybavené moderným nábytkom, televízorom, vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom alebo vaňou. WiFi pripojenie je zadarmo v celom hoteli.

Lacné ubytovanie Hotel Morava:
Ubytovanie v Hoteli Morava v Uherskom Hradišti je vhodné pre jednotlivcov, väčšie skupiny, rodiny s deťmi, ale aj pre montérov, ktorým hotel Morava v Uherskom Hradišti ponúka lacnejšiu formu ubytovania s umývadlom na izbe a so spoločným sociálnym zariadením.

Uherské Hradište hotel Morava služby:
Služby recepcie non-stop. Monitorované parkovisko pre osobné, nákladné automobily a autobusy pri hoteli. Hotel Morava v Uherskom Hradišti má bezbariérový prístup a výťah. Ubytovanie s domácim miláčikom - pes, mačka za poplatok. K pobytu si možno objednať raňajky.

Dovolenka Uherské Hradište ubytovanie hotel Morava:
Mesto Uherské Hradište je významným centrom Slovácka, ktoré predstavuje turistický región známy svojimi folklórnymi tradíciami, cimbalovou muzikou, dobrým vínom, prekrásnymi krojmi a radom zachovalých ľudových tradícií. Historické jadro mesta bolo vyhlásené mestskou pamiatkovou zónou. V Uherskom Hradišti sa konajú každoročne Slávnosti vína a otvorenie pamiatok. Je tu tiež Slovácké múzeum či nový moderný aquapark.

Ak hľadáte lacné a zároveň kvalitné ubytovanie v Uherskom Hradišti, potom hotel Morava je práve tou najlepšou voľbou.

Hotel Uherske Hradiste Morava - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Uherske Hradiste Morava - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Uherske Hradiste Morava - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Uherske Hradiste Morava - možnosť pripojenia na internetHotel Uherske Hradiste Morava - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Uherske Hradiste Morava - Izby s vlastnou toaletouHotel Uherske Hradiste Morava - Iybz sú vybavené televízorom
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Uherské Hradiště

Ubytovanie Slovensko
Odporúčajte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com