Hotel Uherské Hradiště Morava
Hotel Morava ubytování Uherské Hradiště Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 6 m/s
 

Hotel Morava / Uherské Hradiště

Hotel Morava*** nabízí levné, přitom velmi kvalitní ubytování v klidné části, nedaleko centra Uherského Hradiště.

Uherské Hradiště ubytování :
Hosté hotelu Morava mají k dispozici celkem 51 pokojů, z toho 6 jednolůžkových, 34 dvoulůžkových (4 s možností přistýlky), 9 třílůžkových a 2 apartmá.

Hotel Morava vybavení :
Všechny pokoje hotelu Morava Uherské Hradiště jsou vybaveny moderním nábytkem, televizí, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou. WiFi připojení je zdarma v celém hotelu.

Levné ubytování Hotel Morava :
Ubytování v Hotelu Morava v Uherském Hradišti je vhodné pro jednotlivce, větší skupiny, rodiny s dětmi, ale i pro montéry, kterým hotel Morava v Uherském Hradišti nabízí levnější formu ubytování s umyvadlem na pokoji a se společným sociálním zařízením.

Hotel Morava služby : 
Služby recepce non-stop. Monitorované parkoviště pro osobní, nákladní automobily a autobusy u hotelu. Hotel Morava má bezbariérový přístup a výtah. Ubytování s domácím mazlíčkem - pes, kočka za poplatek. K pobytu si lze objednat snídani.

Dovolená ubytování hotel Morava :
Město Uherské Hradiště je významným centrem Slovácka, které představuje turistický region známý svými folklórními tradicemi, cimbálovou muzikou, dobrým vínem, překrásnými kroji a řadou zachovalých lidových tradic. Historické jádro města bylo prohlášeno městskou památkovou zónou. V Uherském Hradišti se konají každoročně Slavnosti vína a otevření památek. Je zde také Slovácké muzeum či nový moderní aquapark.

Hledáte-li levné a zároveň kvalitní ubytování v Uherském Hradišti, pak hotel Morava je právě tou nejlepší volbou.

Hotel Uherské Hradiště Morava - Služba na recepci je 24 hodinHotel Uherské Hradiště Morava - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Uherské Hradiště Morava - K hotelu přísluší parkovištěHotel Uherské Hradiště Morava -  je k dispozici připojení na internetHotel Uherské Hradiště Morava - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Uherské Hradiště Morava - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Uherské Hradiště Morava - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Uherské Hradiště

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com